CHEMAG Marcin Gębuś

Polska Chemia Przemysłowa
CHEMAG od 2011 roku zajmuje się produkcją specjalistycznej chemii przemysłowej. Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się wyłączenie produkcją wyrobów chemicznych na potrzeby firm handlowych. Obecnie stworzyliśmy marki własne produktów i oferujemy je bezpośrednio użytkownikom końcowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować produkty wysokiej jakości w cenach fabrycznych, bez pośredników.

Naszym nadrzędnym celem jest tworzenie produktów bezpiecznych zarówno dla użytkowników jak i środowiska naturalnego. Osiągamy ten cel korzystając wyłącznie z certyfikowanych, starannie dobranych surowców, pochodzących od sprawdzonych dostawców.

Nasza oferta to zaledwie kilka produktów, ale dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować ich wysoką jakość, stałą dostępność oraz całkowitą powtarzalność.

Bardzo ważne jest dla nas zadowolenie klienta, zawsze staramy się wychodzić naprzeciw jego potrzebom oraz rozwiązywać błyskawicznie pojawiające się trudności.

Specjalizujemy się przede wszystkim, w produkcji ekologicznych preparatów antyadhezyjnych, stosowanych zarówno przy obróbce metalu (płyny antyodpryskowe), jak i w drogownictwie (środki do zabezpieczania sprzętu budowlanego oraz skrzyń ładunkowych).
Od niedawna obecni jesteśmy na rynku dolistnych nawozów roślinnych, czym zajmuje się oddział CHEMAG Agro.

Prócz stałej produkcji, realizujemy także indywidualne zamówienia w zakresie chemii przemysłowej. Jeżeli potrzebują Państwo preparatu o konkretnych właściwościach lub zamiennika obecnie stosowanych środków, prosimy o kontakt, postaramy się pomóc.

Zapraszam do współpracy
Marcin Gębuś