Płyny antyadhezyjne do mas bitumicznych


dostępne wersje:
- na bazie polimerowej
- na bazie mydeł


Nasze produkty nie zawierają surowców ropopochodnych, nie rozpuszczają masy bitumicznej, nie niszczą jej struktury. Nie zawierają substancji toksycznych lub niebezpiecznych, są bezpieczne dla użytkowników oraz neutralne dla środowiska. Są biodegradowalne
w ponad 90%. Nie trzeba ich utylizować. Bardzo łatwo rozpuszczają się w wodzie, co może być kluczowe, w przypadku braku urządzeń do przygotowania roztworu.
Oferowane przez nas środki, zabezpieczają skrzynie ładunkowe, układarki ręczne, narzędzia i inne maszyny drogowe przed przywieraniem masy bitumicznej, tworząc na ich powierzchni cienki film ochronny, dlatego też bardzo ważne jest odpowiednie ich nanoszenie. Im dokładniejsze będzie pokrycie powierzchni, którą chcemy chronić przed przywieraniem masy, tym skuteczniejsza będzie ochrona.
Wszystkie produkty dostarczamy w formie koncentratu do samodzielnego rozcieńczenia z wodą. Najczęściej stosowane stężenie robocze to 10%, jednak w zależności od rodzaju masy bitumicznej lub zastosowania może być konieczne zwiększenie stężenia roboczego.
Na przestrzeni lat zaufało nam wielu odbiorców, od dużych konsorcjów budowlanych, do małych lokalnych wytwórni mas bitumicznych.