Nasza firma

CHEMAG od 2011 roku zajmuje się produkcją specjalistycznej chemii przemysłowej.


Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się wyłącznie produkcją wyrobów chemicznych na potrzeby firm handlowych.
Obecnie stworzyliśmy marki własne produktów i oferujemy je bezpośrednio użytkownikom końcowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować produkty wysokiej jakości w cenach fabrycznych, bez pośredników.

 
 

Misja


Naszym nadrzędnym celem jest tworzenie produktów bezpiecznych zarówno dla użytkowników jak i środowiska naturalnego. Osiągamy ten cel korzystając wyłącznie
z certyfikowanych, starannie dobranych surowców, pochodzących od sprawdzonych dostawców.
Nasza oferta to zaledwie kilka produktów, ale dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować ich wysoką jakość, stałą dostępność oraz całkowitą powtarzalność.
Bardzo ważne jest dla nas zadowolenie klienta, zawsze staramy się wychodzić naprzeciw jego potrzebom oraz rozwiązywać błyskawicznie pojawiające się trudności.

Nasza specjalność


Specjalizujemy się przede wszystkim, w produkcji ekologicznych preparatów antyadhezyjnych, stosowanych zarówno przy obróbce metalu (płyny antyodpryskowe), jak i w drogownictwie (środki do zabezpieczania sprzętu budowlanego oraz skrzyń ładunkowych).
Prócz stałej produkcji, realizujemy także indywidualne zamówienia w zakresie chemii przemysłowej. Jeżeli potrzebują Państwo preparatu o konkretnych właściwościach lub zamiennika obecnie stosowanych środków, prosimy o kontakt, postaramy się pomóc.